Nápověda

Na této stránce je uvedena nápověda pro tento herní web.

Požadavky pro hraní

Zde umístěné hry jsou vytvořeny pomocí technologie Flash nebo Shockwave. Pro hraní dané hry vám postačí internetový prohlížeč (např. Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera, Google Chrome,...) s nainstalovaným pluginem Flash nebo Shockwave dle dané hry. Technologie v jaké je hra vytvořena, je uvedena v popisku hry.

Hrací žetony

Pokud nejste registrovaný (a přihlášený) hráč, máte k hraní pouze 100 hracích žetonů (na 100 her). Po vyčerpání hracích žetonů, je nutné se zdarma zaregistrovat. Registrace je rychlá a přináší mnoho výhod zcela zdarma.

Hraní her

Hry je možno hrát přímo na každé stránce dané hry nebo lze hru hrát přes celou velikost zobrazovací plochy internetového prohlížeče (tzv. Fullscreen) nebo v novém okně. Hry mají různou velikost (velikost je uvedena v popisku hry), která může u některých her způsobit delší dobu načítání. Hry s větší datovou velikostí mají zpravidla lepší grafiku, ozvučení či hrací délku. Dobu načítání hry ovlivňuje kromě velikosti dané hry také rychlost vašeho připojení k internetu.

Nejvyšší skóre

Unikátní věcí na našem herním webu je možnost ukládat dosažené výsledné skóre u většiny her. Tuto možnost získává každý registrovaný hráč. Po dokončení hry je většinou nutné kliknout na "Submit score" (či podobné), což zapříčiní uložení výsledného skóre. 10 nejlepších dosažených výsledků je i s nickem (Login) hráče zobrazeno pod danou hrou.

Pokud se vám u nějaké hry nedaří uložit výsledné skóre, i když jste registrovaný hráč, pravděpodobně se nejedná o vaší chybu. Funkci uložení výsledného skóre do našich tabulek podporuje přibližně polovina (50 %) her. I hry, které mají možnost odeslat výsledné skóre, nemusí podporovat uložení do našich tabulek.

Výzvy k soubojům

Registrovaní hráči mají možnost se navzájem vyzývat k soubojům v různých hrách. V tomto případě stačí, pokud jako registrovaný hráč navštívíte profil jiného registrovaného hráče a kliknete na tlačítko Vyzvat. Protivníkovi se zobrazí daná výzva v profilu a po navštívení dané hry jí může přijmout. Výzva funguje na principu uložení dosaženého výsledného skóre u dané hry. Kdo má skóre vyšší, souboj vyhrává. Výsledek je uložen v profilech hráčů.

Systém osobních zpráv

Registrovaní hráči mají možnost zasílat ostatním registrovaným hráčům osobní zprávy, které se zobrazí pouze jim. Hráči tak s ostatními hráči snadno komunikovat. Zprávy se odesílají navštívením profilu hráče, kterému chce daný hráč zprávu odeslat. Počet nových nepřečtených zpráv se zobrazuje přihlášeným hráčům v horní části stránky (Z:). Zprávy lze v profilu po přečtení snadno smazat.

Nejlepší hráči

Seznam nejlepších hráčů se vypočítává podle počtu odehraných her (čím více tím lépe) a uloženého skóre. Registrovaní hráči se tak mohou dostat i do seznamu nejlepších hráčů.

 

Nové hry na váš portál přes RSS

Pokud chcete, můžete využít zdarma náš RSS kanál na adrese http://hry.czin.eu/rss-nove-hry.php, který si můžete přidat do vaší RSS čtečky nebo na váš oblíbený web (např. na Seznam).

Vyhledávání her z prohlížeče

Přidejte si náš plugin pro vyhledávání her přímo z vašeho internetového prohlížeče kliknutím zde.

 

Chcete-li se nás na něco dalšího zeptat, využijte kontakt.

Nejlepší hráči

Hufnágl Pišta - 628026 bodů, 72601 spuštění

moja - 533697 bodů, 69422 spuštění

falen.angel - 457105 bodů, 23530 spuštění

zdenka - 202333 bodů, 61408 spuštění

boruvka - 186261 bodů, 44261 spuštění

Comi - 134419 bodů, 10144 spuštění

sofia - 131916 bodů, 54066 spuštění

jsr - 93160 bodů, 38985 spuštění

1111 - 49651 bodů, 49651 spuštění

maajabo - 40511 bodů, 19336 spuštění

Hráčů online: 11

Pokec

Přidat.eu RSS
Goodgame Empire
Goodgame Empire