České webové hry (web hry) pro více hráčů (multiplayer)

Goodgame hry

CZ EmpireGoodgame Empire

Nečekej na půlku království! Staň se hradním pánem a vybuduj ze své malé pevnosti vlastní impérium. Postarej se o své poddané, najmi armádu a zakládej aliance s ostatními hráči z celého světa - nepřítel je už za branami! Nová revoluční online webová hra pro více hráčů.

Velice kvalitní mezinárodní hra, kterou hraje tisíce hráčů je nyní dostupná také v českém jazyce. Vyzkoušejte a zamilujte si hru ve stylu budování svého vlastního impéra...

CZ BigFarmGoodgame BigFarm

Zahrajte si nejlepší farmářskou hru současnoti. Nástupce Goodgame Farmfever přichází jako BigFarm. Velice povedené grafické zpracování a ovladatelnost zaujme nejednoho příznivce farmářských her.

Vybudujete nejlepší farmu mezi tisíci dalšími hráči online ve hře BigFarm. Ve hře Goodgame BigFarm získáte úplně nové možnosti ovládání a herní způsoby, které vám nenabídne žádná jiná farmářská hra.

CZ FarmerGoodgame Farmer

Není nad práci na čerstvém vzduchu... nech se hýčkat sluncem a žij z toho, co si vypěstuješ. S přáteli z celého světa můžeš vyměňovat a prodávat své výrobky a přeměnit tak své políčko na fungující farmu.

Zahrajte si na farmáře v jedné z nejoblíbenějších farmářských her s tisíci dalších hráčů online.

CZ MafiaGoodgame Mafia

Máme pro tebe nabídku, která se neodmítá..když bude kmotr spokojený, dostaneš cash a body za zkušenost. Založ si s jinými hráči rodinu nebo je eliminuj..ponoř se do vzrušujícího světa mafie a vypracuj se postupně až nahoru.

Mafiánka, která okouzlí každého hráče. Nyní si můžete v češtině vyzkoušet úlohu gangstera v online hře s miliony dalších hráčů.

CZ CaféGoodgame Café

Vítej ve své nové kavárně! Zařiď vše podle svých představ, sestav jídelní lístek a pusť se do nákupů a vaření! Tvé kulinářské schopnosti se jistě rychle rozkřiknou. Chatuj se svými přáteli, zaměstnej je nebo rovnou navštiv v jejich kavárně. Čí kavárna bude nakonec nejoblíbenější ve městě?

Otevřete si svoji vlastní kavárnu v oblíbené hře v češtině. Každá kavárna musí mít svoji úžasnou provozovatelku a zde jí můžete být právě vy.

CZ DiscoGoodGame Disco

Otevři si svůj vlastní noční klub s Goodgame Disco! Vyber tu správnou muziku, drinky i zařízení a staň se nejoblíbenějším podnikem ve městě! Co takhle pozvat na svou party nějakou celebritu? Nebo snad radši investovat do nového tanečního parketu? Je jen na tobě, jakou cestu zvolíš..

Právě na Vás čeká rozjet diskotéku a udělat z ní nejlepší disco ve městě, zahrajte si s tisíci dalších hráčů a ukažte, že právě to Vaše disko je to nejlepší...

CZ FashionGoodGame Fashion

Vytvoř si vlastní kolekci oblečení a zařiď módní ateliér podle svých představ. Nezapomeň obměňovat dekorace ve výloze, aby si tě všimlo co nejvíce zákazníků. Fantazii se meze nekladou.. Pozvi přátele z celého světa, prober s nimi nejnovější trendy nebo se rovnou porozhlédni v jejich obchodě.

Ukažte, že právě vy jste ten nejlepší návrhář ze všech tím, že váš návrhářský salon dostanete mezi nejlepší z tisíců hráčů online po celém světě.

České webové hry

CZ DarkElf.cz

Dark ElfDark Elf je strategická internetová fantasy hra na motivy knihy Pán Prstenů. Její jedinečnost je v ohromné mapě herního světa, na které vidíte vše jako na dlani: země, vojska, pevnosti, atd. Cílem hry je porazit vládnoucího tyrana Dark Elfa, proti kterému se musí hráči sjednotit v alianci a táhnout za jeden provaz.

Hra je něco na způsob Civilizace (hraje se na tahy, kterých máte přiděleno systémem na každý den určité množství) a Heroes (trénování svých hrdinů, dobývání zemí, kouzla). K hraní nemusíte nic instalovat, vše odehráváte v internetovém prohlížeči, ať už doma, ve škole, v kavárně nebo v práci.

CZ Pán HraduPán Hradu

Pán Hradu je právě dokončená česká online strategie. Hraje se v prohlížeči a umožňuje pohyb a boj jednotek přímo na mapě! Ovládání je velice snadné, hráč kliká na šipky a vojáci se pohybují daným směrem.

O čem hra je? Po smrti otce se ujímáš rozpadlého hradu v maličkém království. Tvůj hrad je často napadán houfy skřetů, žijících v horách na východě. A stane se, že cestou na hrad je tvá družina přepadena a tvého věrného zbrojnoše zajmou skřeti. Naštěstí je zde hrdina, který se vydá zbrojnoše zachránit...

Další nesnáze na sebe nenechají dlouho čekat. Pokladnice je prázdná, poddaní jsou hladoví a nemají kde bydlet. Je třeba postavit domy, pole a kasárny. Poté zverbovat vojáky a vrhnout se na skřety!

Až bude bezpečnost hradu zajištěna, vyrazíš s hrdinou do dálek za dobrodružstvím, kde se utkáš s ostatními hráči o poklady a mocné artefakty.

CZ WebGame.czWeb Game

U této hry dostanete na starost 1 zemičku, kterou postupně vylepšujete a tím nabýváte na síle. Hlavní praktiky ve hře jsou válka, věda, špionáž, obchod, hospodářství a hlavně spojenectví. Spojenectví je zde velmi rozvité. Můžete až 9 dnů řídit zemi svého přítele, můžete mít 2 spojence do každého určitého druhu spojenectví (obranné, útočné, špionážní spojenectví) a můžete vstupovat maximálně do 18-ti členných aliancí, kde si hráči různě pomáhají a vedou společné války.

Multiplayerové browser hry v češtině (MMO)

Nemexia Chanove

Multiplayerové hry ke stažení zdarma

Zde uvedené české klientové a prohlížečové hry hrají tisíce hráčů. Jedná se o tzv. masově multiplayerové online hry.

Můžete také zkusit rychlé hry pro 2 hráči na 1 PC nebo hry pro 2 hráče online.

Nejlepší hráči

Hufnágl Pišta - 628026 bodů, 72601 spuštění

moja - 533697 bodů, 69422 spuštění

falen.angel - 457105 bodů, 23530 spuštění

zdenka - 202333 bodů, 61408 spuštění

boruvka - 186261 bodů, 44261 spuštění

Comi - 134419 bodů, 10144 spuštění

sofia - 131916 bodů, 54066 spuštění

jsr - 93160 bodů, 38985 spuštění

1111 - 49651 bodů, 49651 spuštění

maajabo - 40511 bodů, 19336 spuštění

Hráčů online: 32

Pokec

Přidat.eu RSS
Goodgame Empire
Goodgame Empire