České webové hry (web hry) pro více hráčů (multiplayer)

Goodgame hry

CZ EmpireGoodgame Empire

Nečekej na půlku království! Staň se hradním pánem a vybuduj ze své malé pevnosti vlastní impérium. Postarej se o své poddané, najmi armádu a zakládej aliance s ostatními hráči z celého světa - nepřítel je už za branami! Nová revoluční online webová hra pro více hráčů.

Velice kvalitní mezinárodní hra, kterou hraje tisíce hráčů je nyní dostupná také v českém jazyce. Vyzkoušejte a zamilujte si hru ve stylu budování svého vlastního impéra...

CZ BigFarmGoodgame BigFarm

Zahrajte si nejlepší farmářskou hru současnoti. Nástupce Goodgame Farmfever přichází jako BigFarm. Velice povedené grafické zpracování a ovladatelnost zaujme nejednoho příznivce farmářských her.

Vybudujete nejlepší farmu mezi tisíci dalšími hráči online ve hře BigFarm. Ve hře Goodgame BigFarm získáte úplně nové možnosti ovládání a herní způsoby, které vám nenabídne žádná jiná farmářská hra.

České webové hry

CZ DarkElf.cz

Dark ElfDark Elf je strategická internetová fantasy hra na motivy knihy Pán Prstenů. Její jedinečnost je v ohromné mapě herního světa, na které vidíte vše jako na dlani: země, vojska, pevnosti, atd. Cílem hry je porazit vládnoucího tyrana Dark Elfa, proti kterému se musí hráči sjednotit v alianci a táhnout za jeden provaz.

Hra je něco na způsob Civilizace (hraje se na tahy, kterých máte přiděleno systémem na každý den určité množství) a Heroes (trénování svých hrdinů, dobývání zemí, kouzla). K hraní nemusíte nic instalovat, vše odehráváte v internetovém prohlížeči, ať už doma, ve škole, v kavárně nebo v práci.

CZ Pán HraduPán Hradu

Pán Hradu je právě dokončená česká online strategie. Hraje se v prohlížeči a umožňuje pohyb a boj jednotek přímo na mapě! Ovládání je velice snadné, hráč kliká na šipky a vojáci se pohybují daným směrem.

O čem hra je? Po smrti otce se ujímáš rozpadlého hradu v maličkém království. Tvůj hrad je často napadán houfy skřetů, žijících v horách na východě. A stane se, že cestou na hrad je tvá družina přepadena a tvého věrného zbrojnoše zajmou skřeti. Naštěstí je zde hrdina, který se vydá zbrojnoše zachránit...

Další nesnáze na sebe nenechají dlouho čekat. Pokladnice je prázdná, poddaní jsou hladoví a nemají kde bydlet. Je třeba postavit domy, pole a kasárny. Poté zverbovat vojáky a vrhnout se na skřety!

Až bude bezpečnost hradu zajištěna, vyrazíš s hrdinou do dálek za dobrodružstvím, kde se utkáš s ostatními hráči o poklady a mocné artefakty.

CZ WebGame.czWeb Game

U této hry dostanete na starost 1 zemičku, kterou postupně vylepšujete a tím nabýváte na síle. Hlavní praktiky ve hře jsou válka, věda, špionáž, obchod, hospodářství a hlavně spojenectví. Spojenectví je zde velmi rozvité. Můžete až 9 dnů řídit zemi svého přítele, můžete mít 2 spojence do každého určitého druhu spojenectví (obranné, útočné, špionážní spojenectví) a můžete vstupovat maximálně do 18-ti členných aliancí, kde si hráči různě pomáhají a vedou společné války.

Multiplayerové browser hry v češtině (MMO)

Chanove

Multiplayerové hry ke stažení zdarma

Zde uvedené české klientové a prohlížečové hry hrají tisíce hráčů. Jedná se o tzv. masově multiplayerové online hry.

Můžete také zkusit rychlé hry pro 2 hráči na 1 PC nebo hry pro 2 hráče online.

Nejlepší hráči

Hufnágl Pišta - 628026 bodů, 72601 spuštění

moja - 533697 bodů, 69422 spuštění

falen.angel - 457105 bodů, 23530 spuštění

zdenka - 202333 bodů, 61408 spuštění

boruvka - 186261 bodů, 44261 spuštění

Comi - 134419 bodů, 10144 spuštění

sofia - 131916 bodů, 54066 spuštění

jsr - 93160 bodů, 38985 spuštění

1111 - 49651 bodů, 49651 spuštění

maajabo - 40511 bodů, 19336 spuštění

Hráčů online: 92

Pokec

Přidat.eu RSS
Goodgame Empire
Goodgame Empire